• Kategorie
  • Szukaj
  • Garnki - dobre garnki na indukcję, ze stali nierdzewnej oraz granitowe

Garnki

Przybory kuchenne to podstawowe wyposażenie każdej kuchni, bez których przyrządzanie potraw nie jest możliwe. Kompletując je warto postawić na wysokiej jakości garnki, które nie tylko posłużą na lata, ale przede wszystkim dadzą wielki komfort podczas gotowania. Propozycją obok której nie da się przejść obojętnie są garnki Gerlach, od lat cieszące się popularnością i uznaniem wśród klientów. Dlaczego warto je kupić, i jakie zalety oferuje ta marka? Czy warto inwestować więcej w dobre garnki?

Garnki ze stali nierdzewnej

Dobre garnkido gotowania to rzecz ponadczasowa, którą warto posiadać w swojej kuchni. Ale co właściwie decyduje o tym, czy garnki są dobre? Przede wszystkim technika wykonania oraz materiał, dzięki czemu mimo upływu lat pozostają w świetnej kondycji i spełniają swoje zadanie. Garczki Gerlach wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej 18/10, co oznacza, że są niezwykle odporne na uszkodzenia i bardzo wydajne. Warto wspomnieć również o solidnym wykonaniu garnków ze stali nierdzewnej, które odporne pozostają na obtarcia, obtłuczenia czy inne uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu nadają się szczególnie dla osób, które nie zawsze uważnie obchodzą się z garnkami w trakcie gotowania. Stal nierdzewna z których wykonane są te garczki jest również bardzo łatwa do wyczyszczenia, nie zmienia swojego naturalnego koloru nawet przy intensywnej ekspozycji na wysoką temperaturę i ogień. Garnki ze stali nierdzewnej można spokojnie myć zarówno ręcznie jak i w zmywarce, co z pewnością stanowi duże ułatwienie. Warto również dodać, ze specjalnie przetwarzana stal nierdzewna użyta w produkcji uchwytów garnków nie jest podatna na nagrzewanie się, dzięki czemu bez obaw można chwycić garnek i przenieść go podczas gotowania np. na inny palnik. Jest to bardzo wygodne i jednocześnie zapewnia duże bezpieczeństwo – te garnki ze stali nierdzewnej to zdecydowanie ponadczasowa i uniwersalna propozycja!

Garnki na indukcję

Renoma garnków marki Gerlach nie bierze się znikąd – ponadczasowość i trwałość tych produktów jest od lat polecana każdemu, kto rozważa zakup akcesoriów kuchennych do swojego domu. Kształt garnków jest tak profilowany, by były jak najbardziej pojemne, a jednocześnie utrzymywały ciepło na dłużej dzięki trójwarstwowej powierzchni dna garnków. Dzięki temu ugotowany posiłek pozostaje ciepły na dłużej, i nie będzie konieczne jego szybkie podgrzewanie po krótkim czasie. Jeżeli marzą nam się nowe garnki na indukcję, to również Gerlach spełni się tutaj doskonale – uniwersalność tych wyrobów polega również na możliwości ich wykorzystania zarówno na kuchence gazowej jak i płycie indukcyjnej, w obu tych przypadkach garnki pozostają w doskonałej formie, bez zmiany koloru czy zużywania się. W ofercie marki Gerlach znajdują się tradycyjne wielkości garnki, dzięki czemu nabywając cały zestaw, zyskujemy szereg możliwości eksperymentów w kuchni! W zestawie garnków na indukcję znajdują się również pokrywki z odpowietrznikami, które posiadają wykończenia z takiego samego materiału co same garnki, czyli ze stali nierdzewnej. Zapewniają odpowiednie odprowadzenie pary podczas gotowania, jednocześnie pozwalając na równomierne gotowanie w odpowiedniej temperaturze. Garnki indukcyjne powinny być wytrzymałe i uniwersalne, tylko wtedy spełniają swoje zadanie najlepiej – jeżeli zależy Ci na jakości, to zdecydowanie powinieneś zapoznać się z ofertą garnków na płytę indukcyjną!

Garnki granitowe

Na rynku dostępnych jest wiele zestawów, w których garnki granitowe są reklamowane jako najlepsze i najtrwalsze, niemniej jednak opinie klientów nie pozostawiają złudzeń – marka Gerlach zdecydowanie zajmuje podium, głównie przez wzgląd na wyjątkową dbałość o wykonanie, a także stal nierdzewną, która jest najtrwalszym materiałem odpornym na uszkodzenia mechaniczne. Nawet przy intensywnym użytkowaniu garnków granitowych nie dochodzi do odbarwień ani rys, co wpływa na wizualny aspekt zakupionego zestawu. Każdy ma inne potrzeby względem użytkowanych narzędzi w kuchni, jednak na pewno chcemy nabyć trwałe i klasycznie wyglądające garnki na płytę indukcyjną, które posłużą na lata. Dzięki różnym zestawom garnków w ofercie każdy może wybrać opcję idealną dla siebie, zarówno pod względem ilości sztuk jak i ich specyfikacji i wielkości. Mniejsze zestawy garnków granitowych sprawdzą się w przypadku 2-5 osobowej rodziny, większe zestawy premium z kolei będą idealne dla liczniejszej rodziny. Wszystko zależy od tego, jak dużo i często gotujemy, a przede wszystkim co cenimy sobie przy tej czynności najbardziej! Indywidualne potrzeby klientów jednak zostaną zaspokojone dzięki uniwersalności garnków granitowych, ponieważ reprezentują one wszystkie najważniejsze i najbardziej przydatne cechy, jakie powinny mieć idealne narzędzia do obróbki kuchennej!