• Warunki dostaw i opłaty

Koszty dostawy

Koszt transportu zawsze określany jest już z poziomu produktu. Koszty oraz metody dostawy wyświetlają się nad ceną towaru, pod logiem producenta. W koszyku podczas wybierania metod płatności dostępne są one poniżej rubryki z wyborem sposobu płatności, w sekcji „Dane do wysyłki”. W niektórych sytuacjach przesyłka jest darmowa – sytuacje te są określone w karcie produktu, bądź w regulaminie kodu rabatowego. W przypadku gdy jeden z produktów posiada opcję darmowej dostawy, automatycznie zamówienie zostanie zrealizowane bez dodatkowych kosztów transportu. W przypadku złego sumowania kosztów pracownicy poprawią błędy podczas procedury potwierdzenia zamówienia.

Opcje przesyłki oraz przewidywany czas dostawy

W trosce o największą wygodę oraz bezpieczeństwo Państwa zakupów, sklep mobihelp.pl oferuje wiele sposobów dostarczania zamówień, tak by sprostać wszelkim oczekiwaniom. Każdy produkt zostaje zapakowany dokładnie i solidnie w celu uniknięcia ewentualnej usterki w trakcie transportu.

Cennik wysyłek

W przypadku zamówień, których wartość przekracza 600 złotych, każda opcja dostawy jest darmowa. W innych okolicznościach ceny prezentują się następująco:

Paczka w ruchu    13,99 zł
Paczkomat    14,99 zł
Paczkomat (pobranie)    18,49 zł
Kurier InPost    15,99 zł
Kurier (pobranie) InPost     18,49 zł
Kurier DPD    17,99 zł
Kurier (pobranie) DPD    19,99 zł
Kurier pocztex    20,49 zł
Kurier (pobranie) pocztex    21,99 zł