• Najczęściej zadawane pytania

Oto kilka najczęściej pojawiających się pytań naszych kontrahentów.

1) W jaki sposób można nadawać przesyłki

Możemy wysyłać paczki na liście własnym (hurtownia zleca przewóz firmie wybranej przez klienta) lub Twoim liście przewozowym (po wybraniu opcji dropshipping).

Przy wybraniu własnego listu należy po złożeniu zamówienia przesłać mail na adres wysylki@garyland.pl z numerem zamówienia oraz listem przewozowym w załączniku, format A6

Kurierzy: DPD, UPS, InPost, Paczka w Ruchu

etykiety prosze wysyłać tylko na adres wysylki@garyland.pl

 

2) Czy są dodatkowe opłaty za pakowanie i wysyłanie towarów. 

W wypadku opcji dropshipping doliczana jest opłata 3,99zł za spakowanie paczki (koszt kartonu, wypełniacza, taśmy itp.), w przypadku innej opcji dostawy, opłata jest już wkalkulowana.

 

3) Czy hurtownia akceptuje zwroty 

Akceptujemy zwroty pełnowartościowych, niezniszczonych i niewybrakowanych towarów, nadających się do dalszej odsprzedaży jako pozwrotowe.

Zwroty przyjmujemy w czasie do 30 dni od dnia nadania przesyłki.
Koszt obsługi zwrotu w dropshippingu wynosi 4,99PLN brutto za zwrócone zamówienie.

 

4) Jak wygląda procedura zwrotu towaru przy reklamacji?

Jeśli wysłany towar był niekompletny to w pierwszej kolejności staramy się go skompletować, uzupełniając brakujące elementy.

Jeśli towar posiada wadę fabryczną wymieniamy lub zwracamy wpłatę. Wady należy dokumentować zdjęciami zniszczeń.

Nie odpowiadamy za uszkodzenia w transporcie, każdą paczkę oznaczamy naklejką „uwaga szkło” oraz „spakowano pod nadzorem kamer”. W tym wypadku należy zwracać się o rekompensatę do firmy przewozowej.

Wszelkie sprawy związane z obsługą należy kierować na info@garyland.pl

 

5) Jaki jest czas wysyłki towarów

Czas wysyłki to 1, max 2 dni robocze. Zamówienia złożone do 6:30 pakujemy tego samego dnia, kurier zabiera je ok 12-14. Zamówienia złożone od 6:31 w piątek do 12 w sobotę, jadą w poniedziałek. Zamówienia złożone od 12:01 w sobotę do 6:30 w poniedziałek jadą w poniedziałek lub wtorek. Pracujemy nad skróceniem procesu pakowania.

 

6) Czy Mogę używać zdjęć i opisów towarów

Z opisów i zdjęć można korzystać do celów handlowych i marketingowych. Zdjęcia i opisy są użyczane nieodpłatnie i pozostają własnością hurtowni Garyland.pl. Niedozwolone jest jedynie korzystanie ze zdjęć i opisów hurtowni do promocji produktów, innych niż z oferowane w hurtowni.

 

7) Faktury i płatności

Płatność za zamówienia w hurtowni można dokonywać za pomocą szybkich płatności lub przelewu bankowego. Przy regularnej współpracy istnieje możliwość kredytu kupieckiego.

Faktury możemy wystawiać codziennie, w cyklu tygodniowym lub miesięcznym. Domyślnie wystawiamy fakture zbiorczą na koniec miesiaca.

 

8)  Ograniczenia dotyczące miejsc lub sposobów sprzedaży

Zupełnie brak, możesz sprzedawać nasze produkty gdzie chcesz i jak chcesz. Na wszelkich platformach, sklepach, w polsce lub za granicą.


9) Czy jest możliwość personalizacji paczki np. dodawanie ulotek, indywidualne tasmy z nadrukiem itp.

Tak jak najbardziej istnieje taka możliwość. Jeśli chcesz żeby twoje paczki były oznaczone twoim logiem lub były dodawane ulotki twojego sklepu skontaktuj się z nami w celu uzgodnienia szczegółów jak ma wygladac twoja paczka i dostarcz nam swoje materiały (ulotki taśmy itp.).

Nie wymagamy dodatkowych umów.