• JAK NAWIĄZAĆ Z NAMI WSPÓŁPRACĘ ?

Aby rozpocząć współpracę z hurtownią i zyskać możliwość dokonywania zakupów w cenach hurtowych należy zarejestrować się w serwisie, podając wszystkie wymagane dane. Nastepnie aktywujemy Państwa konto, udostępniając panel użytkownika wraz z możliwością składania zamówień w cenach hurtowych.

Chcielibyśmy zaznaczyć, że oferowana przez nas sprzedaż hurtowa przeznaczona jest tylko i wyłącznie dla firm zamawiających produkty do dalszej odsprzedaży.

Ponadto dla sklepów zainteresowanych dropshippingiem oferujemy pełną integrację oferty hurtowni na podstawie plików XML. Więcej szczegółów w zakładce dropshiping.

Firmy, które zdecydują się na zakup towarów pod swój magazyn otrzymają od nas specjalne rabtay. Więcej szczegółów uzyskasz pod numerem telefonu 781-450-111.

Minimalna wartość zamówienia hurtowego 1000 PLN brutto bez kosztów wysyłki. Zamówienia hurtowe wysyłymy wyłacznie przesyłką paletową koszt jednej przesyłki to 130 zł brutto. Istnieje możliwość wysyłki zamówień hurtowych kurierem pod warunkiem że zamówienie zmieści się do jednej paczki (darmowa wysyłka) lub na życzenie klienta w kilku paczkach ( koszt wysyłki ustalany indywidaualnie).